by svoboda&williams

Bratislava V, Petržalka, Žltá

Byt 4 izbový Interiér 101 m2, terasa 25 m2 Show

rezervované

Dohodnúť obhliadku
Cena rezervované
Celková plocha 126 m2
Terasa 25 m2
Parkovanie vonkajšie parkovacie miesto + miesto v garáži
Pivnica Áno
PENB A
Referenčné číslo 34043

Nadštandardný 4 izbový slnečný byt v novostavbe z roku 2018 s veľkou strešnou terasou, s orientáciou na západ, v obľúbenej novej štvrti obytného parku Slnečnice – Viladomy. Byt je vhodný pre rodiny s deťmi.

Dispozícia bytu pozostáva z 3 spální, obývacej izby, samostatného walk-in šatníka, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. Z každej izby je vstup na slnečnú priestrannú terasu. Obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou.

Vybavenie bytu zahŕňa veľkoformátové okná, inteligentné žalúzie, laminátové podlahy, v kúpeľni talianske obklady a dlažbu Gres vo vizuále mramoru, dizajnové batérie.

Rýchlo sa rozvíjajúca nová časť mesta - Slnečnice si rýchlo získala nadšenie záujemcov o nové bývanie pre jeho pokojnú lokalitu, blízkosť prírody, športové vyžitie na hrádzi, les, športové centrum aj detské ihrisko. Kompletná občianska vybavenosť, súkromná škôlka na prízemí bytového domu, výborná dostupnosť MHD i autom.

K bytu je možné dokúpiť garážové státie za 16.000 EUR a vonkajšie parkovacie miesto za 10.000 EUR, pivnicu za 10.000 EUR.

Byt predáva interiérový dizajnér. Budúcemu majiteľovi ponúka v cene bytu svoj kompletný servis pri zariaďovaní bytu na mieru podľa daných požiadaviek.

Interiér 98 m2, terasa 25 m2, pivnica 3 m2

Na základe existujúcich opatrení mimoriadne ponúkame tiež videoprehliadky nehnuteľností v reálnom čase.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku