by svoboda&williams
strešný byt s terasou v novostavbe

Bratislava I, Staré Mesto

2-izb. byt A7.04/ 7.NP Interiér 43 m2, terasa 21 m2 Show

€ 240 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 240 000
Celková plocha 64 m2
Terasa 21 m2
Parkovanie garážové státie za cenu 25.000 Euro s DPH
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 35587

Svetlý, strešný klimatizovaný 2-izbový byt s priestrannou terasou s výhľadom na Bratislavský hrad bude súčasťou práve vznikajúcej Novej rezidencie s podzemným parkovaním, zelenou vegetačnou strechou a širokým átriom plným zelene. Svojim obyvateľom poskytne komfortné bývanie vďaka moderným technológiám, ako i použitiu kvalitných materiálov. A to v príjemnej rezidenčnej lokalite Starého Mesta, s bohatým výberom služieb a v blízkosti zelene Medickej alebo Prezidentskej záhrady. Predpokladaný termín dokončenia 11/2020.

Interiér bude tvoriť vstupná chodba, obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, spálňa s walk-in šatníkom, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Výstup na terasu je z oboch izieb.

Štandardné vybavenie bude zahŕňať laminátovú podlahu, kvalitné obklady, dlažbu, interiérové dvere, sanitu značky Standard Ideal a plastové okná a dvere s izolačným trojsklom. Navrhnuté je podlahové vykurovanie z centrálnej kotolne umiestnenej v objekte, ako aj rebríkový radiátor v kúpeľni. Byt bude klimatizovaný samostatnou jednotkou. Vstupné hliníkové domové dvere na čip a možnosť dokúpenia parkovacieho státia v garáži v cene 25 000 Euro (s DPH).

Atraktívna lokalita Starého Mesta neďaleko Obchodnej ulice, Medickej záhrady a Prezidentského paláca. Všetky potrebné služby a inštitúcie v blízkosti: vzdelávacie od jaslí po univerzity, zdravotné a kultúrne. V pešej dostupnosti sú taktiež skvelé nakupovacie možnosti od malých pekární a farmárskych trhov až po supermarkety. Lokalita je veľmi obľúbená pre svoju bohatú infraštruktúru, široké možnosti športového vyžitia a rýchlu dopravnú dostupnosť autom aj MHD.

Interiér 43 m2, terasa 21 m2.

Cena nehnuteľnosti v prevedení "white walls" 240.000 Eur (s DPH).
Cena nehnuteľnosti v štandarde 245.000 Eur (s DPH).

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku