by svoboda&williams

Bratislava III, Nové Mesto

Rodinný dom úžitková plocha 441 m2, pozemok 1 104 m2 Show

€ 999 000

Dohodnúť obhliadku
Cena € 999 000
Úžitková plocha 441 m2
Zastavaná plocha 149 m2
Pozemok 1 104 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 36233

Rodinný dom s priestranným pozemkom a záhradou, situovaný v pokojnej ulici Koliby v blízkosti lesa na úpätí Malých Karpát, je ideálny pre pokojné rodinné bývanie s dobrou dostupnosťou do centra mesta.

Rodinný dom z roku 1975 pozostáva z prízemia s garážou a technickými miestnosťami a 2 podlažiami so samostatnými 4-izbovými bytmi a podkrovím. Na prvom podlaží je kuchyňa so samostatným vstupom na terasu a z nej na záhradu s ovocnými, okrasnými a ihličnatými stromami. Ďalej tu sú 2 nepriechodné spálne, z toho jedna s kúpeľňou a toaletou, obývacia izba a šatník. Na chodbe sa ďalej nachádza šatníková stena, ďalšia samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostaná toaleta. Na druhom podlaží je kuchyňa so špajzou a 3 spálne, z toho jedna s terasou a tiež obývacia izba. Ďalej samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom a samostatnou toaletou. Z podkrovia pozostávajúceho z otvoreného priestoru s výhľadom na Kamzík a vodné dielo Gabčíkovo je možné vytvoriť ďalší obytný priestor.

Dom je plne pripojený na mestskú kanalizáciu. Je centrálne vykurovaný cez plynový kondenzačný kotol Junkers umiestnený na prízemí domu.

Záhradu zdobia ovocné stromy - čerešňa, jabloň, figa, moruša, orech, ako aj ihličnany a okrasné stromy Paulownie a kríky, bambusy, trávnik. Pred vstupom do domu je garáž s parkovaním pre 2 autá s možnosťou dodatočného parkovania pred domom, prípadne na záhrade. Celý dom je podpivničený.

Lokalita na úpätí Malých Karpát prelína les v urbanizovanom prostredí. Napĺňa predstavy o bývaní v blízkosti prírody, je charakteristická pokojom, možstvom zelene a turistických chodníkov. Miesto s plnou občianskou vybavenosťou uľahčuje rýchle napojenie na diaľnicu. Obyvatelia štvrte majú k dispozícii všetky potrebné služby: od škôlok, škôl, po zdravotné, kultúrne a športové inštitúcie.

Zastavaná plocha domu 149 m2, úžitková plocha 441 m2, podkrovie 149 m2, pozemok 1104 m2

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Dagmar Skalníková

Dagmar Skalníková

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku