by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Leškova

3 izbový byt s terasou Interiér 82 m2, terasa 6 m2 Show

€ 800

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 800
Služby € 150
Celková plocha 88 m2
Terasa 6 m2
Parkovanie Áno
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 35672

Ponúkame na prenájom slnečný, klimatizovaný, kompletne zariadený 3-izbový byt s terasou v päť ročnej novostavbe na Leškovej ulici v Starom Meste. Lokalita ponúka jednoduchý prístup do centra i ďaľších častí mesta. V pešej dostupnosti je viacero vyhľadávaných kaviarní, barov a reštaurácií, ako aj služby a kompletná občianská vybavenosť. Neďaleko domu je tiež park na Námestí slobody a Prezidentská záhrada.

Dispozícia bytu pozostáva z priestrannej obývacej miestnosti s terasou, spálne, samostatnej kuchyne s jedálenskou časťou, kúpeľne s vaňou a toaletou, ďalšej spálne.

Štandardom bytu je moderné vybavenie, laminátové podlahy, plastové okná, kompletne vybavená kuchyňa vrátane keramickej varnej dosky, vstavané skrine v spálňach, TV v obývačke, internet. K bytu prináležia dve parkovacie státia.

Mesačný nájom 800 EUR + energie a služby 150 EUR, 2x parking vrátane ceny (možnosť odpočtu DPH)

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku