by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Drotárska cesta

Byt 4 izbový Interiér 187 m2, terasa 69 m2 Show

€ 1 450

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 1 450
Služby € 250
Celková plocha 256 m2
Terasa 69 m2
Parkovanie samostatná garáž s pivnicou
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 35823

Mezonetový 4 izbový penthouse s priestrannou terasou s panoramatickým výhľadom v žiadanej lokalite na Drotárskej ceste. Pokojná, zelená a bezpečná lokalita neďaleko centra Starého Mesta v blízkosti rozľahlého Horského parku, odkiaľ je rýchlo dostupná kompletná občianska vybavenosť, ako aj napojenie na hlavné diaľničné ťahy.

Dispozíciu bytu na tvorí jedáleň s plne vybavenou kuchyňou vrátane umývačky riadu, barového pultu a priestranná obývacia izba s krbom. Vstup na terasu je možný zo všetkých miestností na prvom podlaží mezonetu.
Na poschodí bytu je umiestnená kúpeľňa s rohovou vaňou, sprchovacím kútom a toaletou s bidetom, hlavná spálňa s dvoma vstavanými skriňami, spálňa s knižnicou a tretia izba.

Vybavenie bytu zahŕňa drevené podlahy na prízemí, drevené eurookná, vlastný plynový kotol, v kúpeľni sanita z talianskeho liateho mramoru.

Cena prenájmu 1.450 EUR + 250 EUR energie (vrátane garážového miesta v suteréne domu a pivnice)

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku