by svoboda&williams

Bratislava IV, Lamač, Na barine

Byt 3 izbový Interiér 70 m2, lodžia 4 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 74 m2
Lodžia 4 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Áno
PENB G
Referenčné číslo 36223

Na rozhraní mestskej zástavby a lesa ponúkame na prenájom tento novo zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 3-izbový byt s výhľadom na zeleň Malých Karpát. Moderný byt s východozápadnou orientáciou je situovaný na 5. poschodí domu s výťahom v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Lamača. Tiché a pokojné mestské bývanie v blízkosti rekreačnej oblasti, v susedstve Lamačského potoka a okolitého lesa, s pestrými možnosťami rekreačných a športových aktivít a skvelými podmienkami pre pešie túry či cykloturistiku. Plná občianska vybavenosť v blízkom okolí, výborné cestné napojenie do centra mesta cez diaľničný obchvat, ako aj dobrá dostupnosť MHD.

Byt pozostáva zo vstupnej haly, západne orientovanej obývacej izby a samostatnej kuchyne so vstupom na lodžiu (4 m2) s exteriérovou zásuvkou, dvoch spální, kúpeľne (sprchovací kút) a samostatnej toalety.

Pri rekonštrukcii boli použité materiály s dôrazom na kvalitu a nadčasový dizajn. Štandard bytu tvorí laminátová podlaha, veľkoformátová španielska dlažba, sanita, interiérové dvere a bezpečnostné vchodové dvere. Vybavenie bytu zahŕňa dyhovaný nábytok na mieru, LED svietidlá, plne vybavenú kuchyňu so zabudovanými spotrebičmi zn. Electrolux (indukčná varná doska, teplovzdušná rúra, chladnička, mraznička, umývačka riadu), práčku, interiérové žalúzie a rozkladaciu sedaciu súpravu. Bezproblémové a pohodlné parkovanie v okolí bytového domu. K bytu prináleží murovaný pivničný priestor.

Mesačné platby: nájomné 800 EUR + energie a služby 150 EUR.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Ján Hudcovič

Ján Hudcovič

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku