by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Šancová

Byt 2 izbový Interiér 43 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 43 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36479

Ponúkame na prenájom zrekonštruovaný, moderne zariadený 2-izbový byt na Šancovej ulici v Starom Meste. Lokalita poskytuje rýchlu dostupnosť na Hlavnú stanicu (8 min. MHD), ako i bezproblémový a rýchly presun MHD do susedných štvrtí mesta. V blízkosti je situované nákupné centrum Central, prechádzkou sa za 15 minút dostanete do Medickej záhrady a na Námestie Slobody.

Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba s pracovným kútikom spojená s kuchynskou linkou s ostrovčekom, spálňa, kúpeľňa s walk-in sprchovacím kútom a práčkou, samostatná toaleta.

Byt je kompletne zariadený vrátane umývačky riadu v kuchyni, kávovaru, rozkladacej sedačky, LCD TV, internetom a káblovou TV. Štandard bytu tvoria laminátové podlahy s plastovými oknami.

Mesačný prenájom 410 EUR + 155 EUR energie (vrátane internetu a káblovej TV).

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku