by svoboda&williams

Bratislava I, Staré Mesto, Palisády

Byt 2 izbový Interiér 89 m2 Show

€ 650

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné € 650
Služby € 120
Celková plocha 89 m2
Parkovanie Nie
Pivnica Nie
PENB G
Referenčné číslo 36924

Výnimočné bývanie v historickej vile z 19. storočia situovanej na Palisádoch ponúka tento zariadený podkrovný 2-izbový byt o rozlohe 89 m2. Žiadaná lokalita pod Slavínom v blízkosti Horského parku, Prezidentského paláca a Bratislavského hradu zabezpečuje pokojné prostredie, blízkosť obchodov a služieb, ako aj vynikajúcu dopravnú i pešiu dostupnosť do centra.

Dispozíciu bytu tvorí vzdušná obývacia izba spojená s jedálenskou časťou, kuchyňou so špajzou, spálňa, samostatný walk-in šatník a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Štandard bytu tvoria drevené parkety, drevené okná, kuchynské spotrebiče vrátane umývačky riadu, LCD TV v obývacej izbe.

Byt sa nachádza na 3.poschodí eklektickej vily bez výťahu umiestnenej v pamiatkovej zóne.

Mesačný nájom 650 EUR + energie a služby 120 EUR.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
David Martan

David Martan

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku