by svoboda&williams

Bratislava II, Ružinov, Jégeho Alej

Byt 2 izbový Interiér 55 m2, balkón 7 m2 Show

prenajaté

Dohodnúť obhliadku
Mesačné nájomné prenajaté
Celková plocha 62 m2
Balkón 7 m2
Parkovanie 1 parkovacie miesto v cene 60 Eur/mes.
Pivnica Nie
PENB B
Referenčné číslo 40128

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s balkónom orientovaným do tichého dvora. Byt sa nachádza na 10. poschodí novostavby s výťahom situovanej v Ružinove. Okolie ponúka rýchlu dostupnosť do centra mesta autom i MHD, kompletnú občiansku vybavenosť, množstvo príležitostí pre športové vyžitie, v tesnej blízkosti sa nachádza tiež Zimný štadión, OC Central či jazero Štrkovec.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala, samostatná obývacia izba s kuchynským kútom s výstupom na balkón, spálňa, samostatný walk-in šatník, kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Vybavenie bytu zahŕňa laminátové podlahy, ústredné kúrenie, plne vybavenú kychyňu vrátane umývačky riadu. Byt sa prenajíma zariadený.

Garážové státie je možné prenajať za 60 EUR/mesiac.

Všetky zverejnené údaje obsiahnuté v tomto inzeráte majú iba informatívny charakter, a z tejto ponuky tak žiadnej strane nevzniká nárok na uzatvorenie zmluvy. Spoločnosť Feelhome | Svoboda & Williams Slovakia s.r.o sprostredkováva informácie nadobudnuté v dobrej viere od vlastníka nehnuteľnosti, a z toho dôvodu nenesie zodpovednosť za ich úplnosť, správnosť a presnosť.
Juraj Jaroš

Juraj Jaroš

+421 948 939 938
Dohodnúť obhliadku