Realitná kancelária Svoboda & Williams prináša na slovenský trh značku Feelhome, pod ktorou ponúka nehnuteľnosti z nižšieho a stredného cenového segmentu. Bratislavská pobočka Feelhome, ktorej prevádzka bola zahájená v októbri, sa nachádza v novej štvrti Slnečnice, najväčšom rezidenčnom projekte na Slovensku.

Značka Feelhome ponúka predaj a prenájom bytov a rodinných domov z dostupnejšieho cenového spektra, pritom kladie dôraz na vysoký štandard služieb, na ktorý sú klienti Svoboda & Williams zvyknutí. Feelhome tak prepája skúsenosti renomovanej realitnej kancelárie s vlastným spôsobom komunikácie a samostatnou ponukou nehnuteľností - tú v súčasnosti tvoria byty a domy na predaj a prenájom v Bratislave aj ďalších atraktívnych lokalitách Slovenska.

Pobočka Feelhome vznikla pod taktovkou pražského architektonického štúdia SAD v štýlovej štvrti Slnečnice, ktorá je situovaná na pravom brehu Dunaja na konci Petržalky. Slnečnice sa vyznačujú jedinečnou atmosférou modernej štvrti spájajúcej funkčné bývanie s verejným priestorom a zeleňou. Po dokončení tu bude žiť takmer 9000 obyvateľov. "Práve vďaka tomu, že v Slnečniciach postupne vzniká dostupné a zároveň komfortné bývanie s rysmi života v meste i blízko prírody, nemohli sme pre pobočku Feelhome nájsť miesto, ktoré by lepšie zapadlo do konceptu značky," dodáva David Martan, vedúci slovenskej pobočky Svoboda & Williams.

Pobočka Feelhome sa nachádza adrese Zuzany Chalupovej 10B. Pre klientov je otvorená každý pracovný deň od 9:00 do 17:00 hod.